Slide 1
Produkcja
odzieży pracowniczej

Tradycja i nowoczesność

Produkcja odzieży  roboczej rozpoczęła się w firmie COTTONPRODUCT jeszcze pod koniec ubiegłego wieku kontynuując ją nieprzerwanie do dziś. Od tamtej pory nieprzerwanie i sukcesywnie się rozwija rozbudowując park maszynowy oraz unowocześniając technologię. Mimo upływającego czasu, wprowadzania nowych trendów i rozwiązań oraz zdobywania bezcennych doświadczeń wciąż skutecznie i efektywnie łączy nowoczesność z tradycją prawdziwej polskiej firmy rodzinnej.

Najwyższa jakość materiału i solidne wykonanie

Produkty COTTONPRODUCT są rozpoznawalne dzięki najwyższej jakości materiałów oraz nienagannemu wykonaniu. Tkaniny, dzianiny i inne materiały z których produkujemy naszą odzież produkowane i dostarczane są niezmiennie przez uznanych, wyłącznie europejskich dostawców, z którymi wiążą nas wieloletnie, partnerskie relacje.
Jakość wykonania gwarantowana jest przez doświadczony zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy całym sercem angażują się w każdy realizowany projekt.

Trwałość, ergonomia i bezpieczeństwo

Produkty marki COTTONPRODUCT cechuje wyjątkowa trwałość, zarówno jeśli chodzi o walory użytkowe takie jak kurczliwość, odporność na przecieranie czy rozerwanie, trwałość elementów dodatkowych jak szelki, kieszonki, zapięcia, suwaki etc., czy walory estetyczne jak trwałość kolorów, skłonność do pillingu (mechacenia). Wyroby COTTONPRODUCT są wyjątkowo ergonomiczne i wygodne, co potwierdzają tysiące użytkowników w całym kraju. Spełniają także wszystkie wymagane prawem czy specyfiką branży wymagania w zakresie bezpieczeństwa, czystości, przewodzenia czy ochrony przeciwpożarowej. 

Doświadczenia procentują

Firma od lat zbiera doświadczenia w obszarze pełnego serwisu odzieży i skutecznie je wykorzystuje w projektowaniu własnej odzieży. To między innym dlatego odzież marki CTT zachowuje swoje właściwości nawet powyżej 100 cykli prań.

Doradzamy, wspieramy i projektujemy

W COTTONPRODUCT każdy Klient może liczyć na pełne wsparcie. Wspólnie zaprojektujemy odzież, która będzie spełniała wszystkie wymagania. Do tego będzie trwała, estetyczna i wygodna.

Jakość w przystępnej cenie

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem i oferujemy polskie produkty i usługi. Ceny naszych produktów i usług są zawsze adekwatne do oferowanej jakości, a zważywszy bezpośredni stosunek ceny sprzedaży do jakości oferowanego produktu wyjątkowo atrakcyjne.

Odzież CTT

  • spełnia swoje zadania
  • daje poczucie zadowolenia z jej noszenia
  • chroni przed zagrożeniami
  • wzbudza zaufanie dając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa
  • buduje wizerunek firmy na zewnątrz
  • to dobrze zainwestowane środki finansowe
  • jest niedroga i zarazem wyjątkowo trwała